Tonos De Música Clásica

Tonos De Música Clásica 1.2

Wzbogać swoje Android ™ z najlepszych dzwonków muzycznych w historii muzyki klasycznej.

Wzbogać swoje Android ™ z najlepszych dzwonków muzycznych w historii muzyki klasycznej.

Wzbogać swoje Android ™ z najlepszych dzwonków muzycznych w historii muzyki klasycznej. Pobierz aplikację Muzyka Klasyczna Dzwonki za darmo, a dostaniesz wielki soundbpoard z najbardziej popularnych melodii muzyki klasycznej, popularnych dźwięków i najfajniejszych dzwonki. Użyj tych uspokajające dźwięki relaksujące odpocząć trochę, lub ustawić jakiś dźwięk jako nowy dzwonek kontaktu, dźwięku sms lub zgłoszenia, lub nawet jako chłodnym alarmu melodii. Jeśli lubisz słuchać muzyki klasycznej, tutaj, w tym aplikacji barokowej muzyki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki fantastycznym znanych kompozytorów: Bacha, Mozarta, Vivaldiego, Beethovena, Schuberta i innych, wiele pokoleń cieszyć się wspaniałym i pięknej muzyki instrumentalnej granej na niesamowite romantyczny fortepian, skrzypce, potem relaks harfie lub violoncelo. Oto niektóre instrumenty dęte i klarnet i flet jak. Będziesz miłował dzwonki.

Powrót w czasie ery muzyki romantycznej, kiedy życie było spokojne i wolniej kiedy najlepszy atrakcją był udział koncerty muzyki klasycznej i opery. Muzyka klasyczna jest muzyka sztuki produkowane w tradycji zachodniej muzyki. Ale, muzyka klasyczna jest popularny do dziś. Każdy szuka czegoś na relaks i mieć wrażenie, jest otoczony przez naturę śpiewu ptaków, strumyk szumów. Ponadto, każda impreza świąteczna, ślub, na przykład, towarzyszy walca lub innych klasycznych melodii. Ten top aplikacja jest dobre i dla dzieci. Dzieci muszą uczyć się i słuchać tylko dobrą muzykę. Te fajne dzwonki może pomóc i dziecku się uspokoić i zasnąć szybko. Mamy wielu kompozytorów, których dzieła zawarte symfonie, koncerty, opery, balety i muzykę kameralną. Verdi, włoski kompozytor romantyczny znany przede wszystkim ze swoich oper. Najpopularniejsze opery Rigoletto są już wykonane i Nabucco. Johann Strauss składa polki, walce, kadryli. Niektóre z jego najbardziej popularnych piosenek i słynnych dzieł m.in. Dunaj, Kaiser-Walzer, Opowieści z Lasku Wiedeńskiego oraz Tritch Tratch Polka. Mozart był wpływowy kompozytor epoki klasycyzmu. Skomponował symfoniczny, koncertującą, komory, operowej i muzyki chóralnej.

Funkcje aplikacji:

- Ustawić jako dzwonek lub kontaktu dzwonek

- Ustawiony jako sms, powiadomienia

- Ustawić jako alarm

- Ustawić jako ulubione

Pobierz darmowe dzwonki aplikację i cieszyć fajne dzwonki, najlepsze dźwięki i najnowsze melodie. To jest najlepsza płyta rezonansowa z najbardziej popularnych dzwonków. Najnowsze melodie, świetne melodie i dużo zabawy, wszystkie z nich w tej niesamowitej aplikacji za darmo.

Każdy lubi słuchać muzyki, a każdy ma ulubione piosenki. Jesteśmy całkowicie pewni, że uwielbiam ten nowy app.These popularne dzwonki są dla wszystkich. Wybierz swoje ulubione darmowe dzwonki i cieszyć.

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów z systemem Android i tabletek android, i jest testowany na wielu urządzeń z systemem Android, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe. Wszystkie dzwonki w tej aplikacji są w domenie publicznej lub licencji Creative Commons. Jeśli masz pytania lub sugestie, po prostu napisz do nas.

— Muzyka i radio —

Tonos De Música Clásica

Download

Tonos De Música Clásica 1.2